Frequently Asked Questions

Hayır, platformumuzu sadece bayiiler, teknik servisler, aracılar kullanabilir ancak biz burada sizin sözünüzü dayanak alıyoruz. O yüzden sizden herhangi bir hassas veri talep (kimlik, vergi numarası gibi) etmiyoruz.

Sipariş numaralarınızı canlı desteğimize iletmeniz durumunda siparişiniz incelenektir ancak gerilmenizi, heyecanlanmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Bazı durumlarda nadiren de olsa siparişleriniz gecikebilir, bize iletmeniz durumunda sizin için süreci hızlandırmaya elimizden geleni yapmaya hazırız.

Bakiye yüklemeleriniz güvenlik sebeplerinden dolayı sadece bizim tarafımızdan gerekli kontroller yapıldıktan sonra gerçekleştirilebilmektedir. O yüzden ricamız her bakiye yüklemenizden sonra lütfen canlı desteğimize dekontu ve kayıtlı olduğunuz mail adresinizi bize iletin. Biz de sizin hesabınıza bakiyenizi ekleyelim. Alt bakiye yükleme sınırı 100₺ (yüztürklirası) 'dır. Sizden ricamız açıklamalarınızı boş bırakmanız veya sitemizdeki kullanıcı adınızı veyahut mail adresinizi yazmanızdır. 

 Merak etmeyiniz, biz sizlerin mesajlarına daima dönüş yapmak üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz, belki biraz vakit alabilir ancak size dönüş elbette sağlanacaktır. Anlayışınız ve bizi seçtiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

 Sistemde red verilen siparişlerinizin tutarı otomatik olarak imeiservisleri.com 'daki hesabınıza eklenir. Herhangi bir iade talebinizde bakiyenizin tamamı 72 saat içerisinde sizin bize ileteceğiniz banka hesabına iade edilir. Geçmiş siparişlerinizin kaydı çıkartılıp sizin vereceğiniz mail adresinize de iletilir. Hesabınız kalıcı olarak kapatılır, prensip olarak iade alan hesapların sahipleri ve dekont göndericileri ile yeniden hesap açılıp çalışılmaz.

Merhaba IMEIServisleri.com olarak işimizi çok ciddiye alıyoruz ne yazık ki belli bir rakamın altındaki tutarları banka hesaplarımıza kabul edemiyoruz. Bu nedenle IMEISerisleri.com hesabınıza minimum 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.