şartlar ve koşullar

Genel terimler

Bize bağlı herhangi bir siparişi tamamlamadan önce bunları okuyup kabul etmeniz gerekir.

ŞARTLARIN KABULÜ

Bu web sitesini, site aracılığıyla sunulan tüm bilgi, belge, iletişim, dosya, metin, grafik, yazılım, ürün ve hizmetler ("Materyaller") ve Site aracılığıyla Tarafımızca ve üçüncü taraflarca işletilen tüm hizmetler ("Hizmetler") dahil olmak üzere, Bu belgede belirtilen hüküm ve koşullara ve bu belgede zaman zaman yayınlayabileceğimiz değişikliklere ("Kullanım Koşulları") tabi olarak kullanımınıza sunulur.

Bu Siteye herhangi bir şekilde erişerek veya bu Siteyi kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş ve bunlara bağlı kalmış olursunuz. Aynı şekilde, bizimle bir sipariş verdiğinizde, siz (veya "Alıcı") bizimle (Satıcı) bir sözleşme akdetmiş olursunuz. Bu sözleşmeye girmek, bu hüküm ve koşulları tamamen kabul ettiğinizi gösterir.

Kullanım Koşullarını ve Sitede yayınlanan diğer yönergeleri veya kuralları zaman zaman kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu tür bir bildirim gönderildikten sonra Siteyi veya Site aracılığıyla erişilebilen herhangi bir Materyal veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Siteyi kullanımınız, Kullanım Koşullarının en güncel versiyonuna, bu tür bir kullanım sırasında Sitede yayınlanan kurallar ve yönergelere tabi olacaktır. O sırada geçerli olan koşulları görüntülemek için bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak kontrol etmelisiniz. Kullanım Koşullarından herhangi birini ihlal ederseniz, bu Siteyi kullanma yetkiniz otomatik olarak sona erer.

HİZMETLER

Bu web sitesindeki her ürün ve fiyat, bir hizmet satın alma teklifi olarak kabul edilir. Tarafımızdan sunulan hizmet, bir hücresel cihazın kilidini açmak için bir kod ve ayrıntılı talimatlar tedarik etmeyi ve sağlamayı içerir. Bu hizmet sizden ödeme alındıktan sonra başlar.

ALICI SORUMLULUKLARI

Cep telefonlarının kilidini açmak bazı ülkelerde yasa dışı olsa da, Bize sipariş vermeden önce ülkenizin yasalarını doğrulamak sizin sorumluluğunuzdadır. Tüm hücresel cihazlar tüm ağlarda çalışmaz. Bu nedenle, hücresel cihazın kullanmayı düşündükleri ağ ile uyumluluğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Hücresel bir cihazda yapılacak değişiklikler, hasara neden olabilir veya üretici garantisini geçersiz kılabilir. Cihazın garantisini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetlerimizi kullanmanız nedeniyle hücresel cihazınızda meydana gelen hasarlardan veya garanti reddinden sorumlu değiliz. Bu web sitesinde sunulan Hizmetler, siparişin verildiği sırada IMEI (Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği) numarası ile belirtilen hücresel cihazın sahibi tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kaybolduğu veya çalındığı bildirilen hücresel cihazlar "Engellenmiş" veya "Kara Listeye Alınmış" olarak kabul edilir ve kilidi açıldıktan sonra bile kullanılamaz. Cihazın yasal sahibi olmalarını sağlamak Alıcının sorumluluğundadır. Kaybolduğu veya çalındığı bildirilen hücresel cihazlarda düzgün çalışmayan hizmetlerden sorumlu değiliz ve şüpheli faaliyetten şüpheleniliyorsa herhangi bir Alıcıya hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.

GARANTİLER

Sağlanan hizmetin hücresel cihazınızın kilidini açacağını garanti ediyoruz. Hizmetimizin hücresel cihazınızla çalışmaması durumunda, aşağıdaki koşulların karşılanması koşuluyla tam bir geri ödeme yapacağız:

Alıcı tarafından sipariş sırasında sağlanan tüm bilgiler %100 doğrudur.

Alıcı, kilit açma talimatlarını aynen belirtildiği gibi izlemiştir.

Hedef hücresel cihazın kilidi daha önce açılmamış.

Hedef hücresel cihaz hiçbir şekilde değiştirilmedi, değiştirilmedi veya kurcalanmadı.

Hedef hücresel cihazın IMEI numarası hiçbir zaman değiştirilmedi, değiştirilmedi veya kurcalanmadı

ile herhangi bir şekilde.

Hedef hücresel cihazda bir kod kullanarak bir kilit açma prosedürü hiç denenmedi.

Talimatlara harfiyen uyulması kaydıyla, kilit açma işlemi sırasında hücresel cihazınızın zarar görmeyeceğini garanti ediyoruz. Hücresel cihazların ve GSM frekanslarının çeşitliliği nedeniyle, hizmetimizin hücresel cihazınızın belirli bir ağ üzerinde çalışmasına izin vereceğini garanti edemeyiz. Siparişinizin işlenmesi sırasında ve kilit açma hizmetlerimizi kullanırken ortaya çıkan sorunları çözmek için özenle çalışacağımızı garanti ediyoruz. Sağlanan hizmetin hücresel cihazınızın kilidini açacağını garanti ediyoruz. Hizmetimizin hücresel cihazınızla çalışmaması durumunda, aşağıdaki koşulların karşılanması koşuluyla tam bir geri ödeme yapacağız.

İADE VE KREDİ ŞARTLARI

Size sağlanan hizmet hücresel cihazın kilidini açmazsa, sipariş verildiğinde girilen bilgilerin doğru olduğunu onaylamak için sizinle iletişime geçeceğiz. Özellikle önemli olan cihazın IMEI numarasıdır. Sipariş verirken IMEI numarası yanlış girilmişse, bazı durumlarda . Her durumda, bir siparişin düzeltilmesi yalnızca bir kez yapılabilir. Siparişin verildiği sırada girilen bilgiler doğruysa, kilit açma prosedürünün cihazınızın kilidini açmadığı iddiasını doğrulamak için ek kanıt isteme hakkımızı saklı tutarız. ihtiyacın olabilir