Delivery Time: 1 - 5 Dakika İçerisinde

Bu servis iCloud Kilidi olan iPadlerde iCloud Kaldırmak içindir, aynı zamanda şirket kilidi (MDM) olan iPadlerde de şirket kilidinin kaldırır. 

Bu servisimizle tüm A6 / A6X işlemcili iPad'leri sim kartsız olduğu müddetçe açabilirsiniz. A6 veya A6X işlemcili tüm iPadler desteklenir.

Bu servisten sipariş ettikten sonra bir NAND (iPad Bellek Çipi) programlayıcısı adaptöre veya Purple Modunda seri numarası wifi mac adreslerini düzenlemeye izin veren bir kabloya ihtiyacınız vardır. 

Bu servis eğer cihazınız sim kartlı cihaz ise işe yaramaz, ilk olarak cihazın sim kartını iptal edip (anakarta müdahale ile) sonrasında bu servise başvurmanız gereklidir.

Bu servisin sipariş kısımına lütfen sadece A5 yazınız. Siparişiniz otomasyon tarafından 1-5 dakika içerisinde cevaplanacaktır. 

Gelen seri numarası cihazınızı aktive etmezse (nadir de olsa olabilir) ve cihazınız desteklenmeyen model listesinde değilse aşağıdaki gibi iki resmi canlı desteğimize yollamanız gereklidir. Yolladıktan sonra gerekli kontroller sağlanarak iade yapılacaktır. 

Gelen seri numarasını test etmeniz için 8 saatiniz vardır, 8 saat sonra test edilip hata olduğu beyan edilen seri numaraları iade olmayacaktır.  

Lütfen unutmayınız, bu seri numaralarını kullanabilmek için NAND programlayıcısı veya Purple Moda alıcı adaptöre ihtiyacınız vardır.