Delivery Time: 3 - 21 Gün İçerisinde

Bu servis ne yazık ki 100% kesinlik içermez, çeşitli sebeplerden cihazınız red veya iade gelebilir. Lütfen bunu dikkate alarak sipariş veriniz.

Bu servis ile sadece Clean (Temiz) moddaki cihazlar desteklenir, Lost (Kayıp) modundaki cihazlar desteklenmez. Bu modda olup olmadığını https://iunlocker.com/check_icloud.php adresinden kontrol edebilirsiniz.

Bu serviste model sınırlandırması yoktur, tüm iPad ve iPhone Modelleri destekelenir. 

Apple Store'dan satın alınmış, daha önceden işleme alınıp red verilmiş, satın alındığı firma tarafından raporlanmış, kara listeye (blacklist) alınmış ve benzeri cihazlar desteklenmez.

Cihazınızın satın alındığı bölgeyi 3uTools adlı Windows programına telefonunuzu bağlayıp Sales Area kutucuğundaki değere bakarak öğrenebilirsiniz. Türkiye'de satılan cihazlar için de https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama sorgulama yaptığınızda İthalat Yoluyla Kaydedilen IMEI yazması yeterlidir.

Bu servis sadece sunucu üzerinden iPhone'umu Bul'u devre dışı bırakır. Cihazınız herhangi bir güvenilir sitede sorgulandığında FMI OFF gözüküyorsa hiç bir nedenle iadesi yoktur. Aktivasyon sorunları, donanımsal ve yazılımsal diğer sorunlarda buna dahildir.

Sistemde red gelen cihazlarınızın iadesi eksiksiz olarak imeiservisleri.com hesabınıza yapılır.