Sektördeki uzun süreli ve başarılı serüvenimizin ardından sizlere artık tamamen Türkçe bir platformda da hizmet veriyoruz!

Tamamen Güvenilir!

 Risksiz, tamamen güvenilir bir platform ile karşınızdayız! Platformumuza bakiyeleriniz faturalandırılır, dilediğinizde bakiye iadesi talep edebilirsiniz. Bakiye iadeleriniz hesabınız kapatılıp gerçekleştirilir.   

Kalıcı Sim Kilidi Kaldırıyoruz!

 Bizler özel yöntemler kullanarak bir çok operatörün cihazınıza koyduğu operatör kildi (simlock) kaldırabiliyoruz. Sistemden bunun için öncellike Sim Kilidi srogusu almanız sonrasında da uygun servislerimizi incelemeniz gereklidir. 

En İyi Fiyat Garantisi Veriyoruz!

 Biz bir çok üründe şirket olarak disbrütör veya yetkili satıcıyız. Bu sayede sizlere en iyi fiyat garantisi verebiliyoruz. Eğer fiyatlandırma konusunda sorularınız veya istekleriniz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Bizimle yardim@imeiservisleri.com veya sitemizin canlı desteği ile ulaşabilirsiniz.

İade Garantisi

 Sistemde red verilen siparişlerinizin tutarı otomatik olarak imeiservisleri.com 'daki hesabınıza eklenir. Herhangi bir iade talebinizde bakiyenizin tamamı imeiservisileri.com hesabınız kalıcı kapatıldıktan sonrki 72 saat içerisinde sizin bize ileteceğiniz banka hesabına iade edilir.

Daima Yanınızdaki Canlı Destek

 Biz sizler için haftanın pazar hariç her günü 10.30 - 18.30 saatleri arasında canlı destek hizmeti veriyoruz, olası bir sorununuzda da size yardımcı olmak için daima mail ile destek alabilirsiniz, yardim@imeiservisleri.com mail adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Otomasyonlarla Hızlı Sonuçlar

 Tüm kilit açma, uzatma, kredi ve box aktivasyon istekleriniz otomasyonlarımız ile otomatik olarak işleme alınır, sonuçlandıktan sonra en kısa sürede cevaplanır. Bu sayede en hızlı şekilde siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Biz tüm büyük markaların sim kilidi işlemleri için yanınızdayız!

Latest Posts